Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

JARMARK WIELKANOCNY W KATOWICACH

JARMARK WIELKANOCNY W KATOWICACH

Już od 1 kwietnia rusza Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie odbędzie się na Katowickim Rynku i przez dwa tygodnie. W tym czasie będziecie Państwo mogli odwiedzić 40 stoisk, w tym oczywiście nasze.

Co znajdziemy na stoiskach? Organizatorzy informują, że zakupić będzie można ręcznie wykonywane pisanki, wszelkiego rodzaju dekoracje z siana, palmy oraz koszyki wielkanocne, świece, bazie, zabawki, biżuterię, chusty, obrusy oraz proponowana przez nas ceramika.

Na stoiskach nie zabraknie także świątecznych przysmaków: polskich, litewskich oraz węgierskich wędlin, ekologicznych jajek oraz serów, chlebów na zakwasie oraz bab i mazurków. Dostępne będą przyprawy, bakalie oraz kawa i herbaty. Nie zabraknie również miodów, nalewek, konfitur oraz wyrobów czekoladowych. Pojawi się także stoisko z wyrobami z Turcji oraz Grecji. Dodatkową atrakcją będą stoiska z naturalnymi kosmetykami na bazie produktów pszczelich.

Ponadto tradycyjnie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Jarmark oferuje najmłodszym jazdę świątecznym pociągiem, ogromne pisanki, zajęczą rodzinę, baranki oraz interaktywny kurnik. Organizowane będą warsztaty ze zdobienia pisanek i wiele kreatywnych zabaw plastycznych dla dzieci.

Na naszym stoisku znajdziecie Państwo ręcznie zdobione wyroby tradycyjnej bolesławieckiej ceramiki. Oprócz świątecznych ozdób proponujemy przepiękne wyroby codziennego użytku takie jak zestawy do kawy i herbaty, kubki, talerze, maselnice, cukiernice, dzbanki i wiele innych! Z naszą aktualną ofertą możecie się Państwo zapoznać na stronie gryfnyfajans.pl

Wszystkich serdecznie zapraszamy! Sprzedaż na jarmarku codziennie w godzinach 10-19.

1Komentarze

  • Avatar
   Żabcia
   mar 17, 2022

   Będziemy z mężem na pewno !!

Zostaw odpowiedź