Praca w Gryfnym Fajansie

Masz duszę sprzedawcy? Interesujesz się również marketingiem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dostaniesz szansę rozwoju nowej marki na rynku sztuki użytkowej czyli ceramiki, w firmie istniejącej już 30 lat. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się działać i realizować swoich marzeń – to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w rozwijającej się marce „Gryfny Fajans”, w firmie Centrum Klinkieru w Katowicach.

Twój zakres obowiązków

bieżąca obsługa sklepu stacjonarnego Centrum Klinkieru / Gryfny Fajans oraz sklepu internetowego,

współtworzenie strategii rozwoju marki „Gryfny Fajans”,

bezpośrednia współpraca z dostawcami oferowanych przez nas produktów,

redagowanie tekstów promocyjnych

aktywne budowanie relacji z klientami,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i marketingu

  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów social mediowych oraz strony www,

  • umiejętność konstruowania poprawnych językowo i zrozumiałych komunikatów,

  • znajomość branży ceramicznej (będzie to dodatkowy atut),

  • samodzielność i terminowość w realizowaniu zleconych zadań,

  • umiejętność szacowania efektów podejmowanych działań,

  • kreatywność i pomysłowość,

  • umiejętność robienia zdjęć produktowych (będzie to dodatkowy atut),

  • umiejętność tworzenia prostych grafik na social media (będzie to dodatkowy atut).

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
  • Pełne szkolenie i wdrożenie do nowej pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzeni + premie
  • Przewidywany grafik

Czekamy na Twoje CV!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich CV na adres:

praca@centrumklinkieru.pl

Zostaw odpowiedź