Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Listra produktów marki Ceramika Wiza

Ceramika Artystyczna „WIZA” jest jedną z wiodących firm wytwarzających ceramikę stołową

Ceramika Artystyczna „WIZA” jest jedną z wiodących firm wytwarzających ceramikę stołową. Od małego zakładu rzemieślniczego, zatrudniającego kilku pracowników, rozwinęła się w doskonale prosperującą spółkę rodzinną, zatrudniającą obecnie ponad 140 osób. Obecnie firma ma znaczącą pozycję na rynku europejskim i amerykańskim. Główną gałęzią produkcji są naczynia kuchenne. Klientom oferujemy zestawy śniadaniowe, obiadowe, komplety do kawy i herbaty, czajniki, dzbanki, wazony, kubki, talerze i pozostałą galanterię użytkową. Bez problemu zainteresowani skompletują swój wymarzony zestaw naczyń.

Nasze wyroby poza bogactwem kształtów, wyróżniają się wspaniałym zdobieniem. W ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę dekoracji. Oferujemy zdobienia zarówno stempelkowe standardowe – bolesławieckie jak i gustowne, wyjątkowe i artystyczne, sygnowane własnoręcznym podpisem twórcy, co czyni je jeszcze bardziej unikatowymi. Wszystkie nasze dekoracje wykonane są podszkliwnymi farbami pozbawionymi ołowiu i pierwiastków promieniotwórczych, są nieścieralne i nierozpuszczalne w kwasach, co daje gwarancję bezpieczeństwa dla zdrowia człowieka.

  • Pokaż pasek boczny

Jest 74 produktów